یکی دیگر از خواص زالو درمانی تاثیر زالو در بینایی چشم در درمان نابینایی بر اثر قند خون است.خاصیت درمانی زالو در بزاق دهان او است که ماده ضد انعقاد خون به نام هیرودین است و موجب رقیق شدن خون و باز شدن گرفتگی رگها و در نتیجه افزایش خون‌رسانی به مغز و بدن می‌شود. عوارض قند بر چشم‌ها (مویرگهای چشم از خون غلیظ قندآلود پُر می‌شود و موجب کوری می‌گردد) با انداختن ۲ عدد زالو به دو طرف چشم‌ها خون مویرگهای چشم تخلیه و بینایی برمی‌گردد.تاثیر زالو در بینایی چشم امریست بسیار مهم در بهبود چشم  از این رو بررسی خواص آنها از در اولویت میباشد . “گیلان لیرو پیش رو در پرورش زالو ، خرید زالو و فروش زالو”

– تاثیر زالو در بینایی چشم و تاثیرات آنها :

زالو درمانی برای هماتوم پری اوربیتال( کبودی دور چشم ) :

یکی دیگر از ویژگی های عمده درمان با زالو توانایی زالو به استخراج خون لخته شده است . خون مردگی یا کبودی دور چشم که بیشتر در بوکسورها و اشخاصی که ورزشهای رزمی کار میکنند ویا افرادی که به هر دلیلی به چشمشان ضربه وارد شده ایجاد میشود و در بیشتر موارد پس از چند روز خود به خود بهبود میابد . زالو درمانی به بهبودی سریعتر ان کمک زیادی میکند .

جلوگیری از پیشرفت گلوکوم یا اب سیاه 

اب سیاه زمانی ایجاد میشود که مایع زجاجیه بیش از حد در چشم ایجاد شود و یا باز جذب ان به کندی صورت گیرد .  مایع زجاجیه مایعی است ژله مانند که وظیفه تغذیه چشم را به عهده دارد و ازدیاد ان باعث بالا رفتن فشار داخل چشم میشود که به تدریج و تحت درمان قرار نگرفتن میتواند نابینایی را به دنبال داشته باشد .زالو برای این مورد نیز بسیار مفید میباشد.

تاثیر زالو در بینایی چشم

تاثیر زالو در بینایی چشم

شرکت تعاونی گیلان لیرو متخصص در تولید زالو ، صید زالو ، آموزش پرورش زالو و برسی تاثیر زالو در بینایی چشم میزبان مشتریان عزیز میباشد از این رو شما میتوانید سفارشات خود یا هر گونه سوالات در مورد فروش زالو و نظر های خودتان را از طریق فرم تماس با ما سایت درمیان بگذارید .

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هشت + هجده =