با توجه به اینکه در گذشته زالو به طور طبیعی در طبیعت موجود بود و از طبیعت صید میشد آنچنان به پرورش زالو، این موجود با ارزش نیازی نبود ولی در چندین سال اخیر چه در ایران و چه در کشورهای دیگر با توجه به مصرف بیش از حد سموم کشاورزی جمعیت زالو ها به شدت کاهش پیدا کرده است و در حال انقراض هستند در این زمان است که کار پرورش زالو به یک نیاز در دنیا تبدیل شده است. لذا لازم دانستیم تا مقاله ای با موضوع  “” لزوم اهمیت آموزش پرورش زالو “” برای شما دوستان عزیز تهیه کنیم.

لزوم اهمیت آموزش پرورش زالو

لزوم اهمیت آموزش پرورش زالو

لزوم اهمیت آموزش پرورش زالو

پرورش و تکثیر زالو از آنجایی که بازگشت سرمایه ی بسیار خوبی دارد و می توان با امکانات بسیا ناچیز از جمله فضای بسیار کم در حدود ۱۰ متر و سرمایه اندک کار خود را شروع کرد. پرورش زالو را می توان هم به عنوان طرح خانگی و هم طرح صنعتی پیش برد این موضوع بستگی به میزان سرمایه و امکانات شما دارد.

نکته دیگری که آموزش پرورش زالو را یک شغل جذاب کرده است قیمت زالو در کشورهای اروپایی میباشد که حدودا بین ۲ تا ۸ دلار متغیر است و این تفاوت قیمت می تواند این حرفه را به صادراتی پرسود و غیر نفتی برای ایران تبدیل کند. به غیر از بازار صادراتی عالی زالو، پرورش زالو در داخل کشور از بازار بکری برخوردار است با توجه به اینکه در سالهای اخیر توجه مردم به طب سنتی و قدیمی کشور بیشتر شده است پرورش زالو اهمیت بیشتری یافته است.

با توجه به گفته ها می توان به این نتیجه رسید که امروزه آموزش پرورش زالو از جایگاه بسیار خوبی در جامعه اقتصادی دنیا برخوردار است و پرورش زالو با توجه به بازار موجود در دنیا و ایران شغل بدون ریسکی محسوب می شود. همچنین خرید زالو و فروش زالو نیز در ایران کاری بسیار مطمئن می باشد و دارای پشتوانه ای قوی نیز هست .

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • سه × 5 =