با توجه به اینکه اگر بخواهید شغل پرورش زالو را به عنوان شغل خود انتخاب کنید باید مواردی را مو نظر داشته باشید این موارد عبارتند از : در وحله اول آموزش پرورش زالو .بعد از آن شناخت کلی در مورد زالو ها (مانند ظاهر طرز رفتار و.. ) و بعد از آن در مورد خرید زالو و فروش زالو باید اطلاعاتی را کسب  . در این مقاله قصد داریم تا در مورد مشخصات ظاهری و عمومی زالو ها به صورت مختصر کنید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم در صورت نیاز به دانستن بیشتر در این مورد می توانید در قسمت مقالات توضیحات بیشتری را در این مورد بدست آورید .

مشخصات ظاهری و عمومی زالو ها

  1. زالو ها به شکل های متفاوتی دیده میشوند ولی عمدتا در حال بی حرکتی دراز یا تخم مرغی شکل و معمولا به صورت پشتی – شکمی پهن میشوند.
  2. بدن زالو به شکل تیوپ دو لایه است که شامل درم و اپیدرم میباشد و در تمام طول بدم کشیده شده است که در زالوی طبی حدود یک سانتی متر قطر و طول آن ۱۲ سانتی متر متوسط میباشد زالو نسبت به نور صدا گرما و ارتعاش و لمس کردن حساس بوده و قادر به درک آنها میباشد.
  3. زالو از دسته ی نرم تنان است و بدن بند بندی دارد و شبیه کرم خاکی از ۳۴ بند تشکیل شده است.که مابین بند ها حلقه های ثانویه به تعداد ۱۰۵ حلقه میباشد. رنگ زالوی طبی نوار های سبز زیتونی تا سبز لجنی در پشت دیده میشود.

 

مشخصات ظاهری و عمومی زالو ها

مشخصات ظاهری و عمومی زالو ها

شرکت تعاونی گیلان لیرو متخصص در تولید زالو ، صید زالو ، آموزش پرورش زالو و برسی تاثیر زالو در بینایی چشم میزبان مشتریان عزیز میباشد از این رو شما میتوانید سفارشات خود یا هر گونه سوالات و نظر های خودتان را از طریق فرم تماس با ما سایت درمیان بگذارید .

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هجده − یک =