آموزش پرورش زالو در جهان

آموزش پرورش زالو امروزه به عنوان عامل مهم و کلیدی در پرورش زالو که یک شغل مهم و پر درآمد است، محسوب می شود. پرورش و جایگاه آموزش پرورش زالو در کشور های آسیای جنوب شرقی گسترش چشمگیری پیدا کرده است . برای شروع پرورش زالو مانند هر کار دیگری نیازمند به آموزش پرورش زالو هستیم.

آموزش پرورش زالو در

آموزش پرورش زالو در

آموزش پرورش زالو در جهان

در شرکت گیلان لیرو به آموزش پرورش زالو به صورت کاملا موثر و تضمینی  پرداخته می شود و علاقه مندان با ثبت نام در دوره های آموزش پرورش زالو می توانند نسبت به آن اقدام کنند. بسیار مهم و جالب است که بدانید درآمد پرورش زالو در روسیه و انگلیس و آلمان از درامد نفتی ایران هم بیشتر است. همیشه شغل های جدید و کارافرینی های نو در سه سال اول هجم سرمایه گذاری و توجه خوبی را به خود معطوف می کند و پرورش زالوهای پزشکی و طبی هم از این امر مستثنی نیستند چرا که پرورش زالو با توجه به کتب طب سنتی اسلامی و توصیه بزرگانی مثل ابوعلی سینا و عطارهای بزرگ تاریخ ایران میتواند بسیاری از بیماری ها را درمان کند و با توجه به این که زالو های طبی در ایران بیشتر در تالاب ها بیجارها و شالیزار ها زندگی میکنند و این گونه رو به انقراض میباشد ما برا آن شدیم تا با آموزش پرورش زالو به صورت اصولی و روشهای جدید روز دنیا زالو را پرورش دهیم و علاوه بر بر طرف کردن نیاز داخلی مازاد تولید را به کشورهای دیگر صادرات کنیم چرا که زالوی طبی مصرف روزانه و پزشکی دارد و حتی مشاهده شده برای بیماری های پوستی و زیبایی پوست هم از زالو درمانی استفاده میشود.

زالوها از دیرباز در پزشکی برای گرفتن خون از بیماران استفاده می‌شده‌اند و به همین دلیل آموزش پرورش زالو پر اهمیت است. سابقهٔ عمل زالودرمانی به هندوستان و یونان قدیم باز می‌گردد که تا قرن هیجدهم و نوزدهم در اروپا و آمریکای شمالی ادامه یافت. در دوران مدرن، از زالو در جراحی‌های ترمیمی و پلاستیک و  درمان آرتروز استفاده می‌کنند. به دلیل خواص درمانی فراوان ثبت شده برای زالو، آموزش پرورش زالو از اهمیت بسیار بالایی در تجارت پرورش زالو برخوردار است.

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • دوازده − 8 =