آموزش پرورش زالو به صورت خانگی

با آموزش پرورش زالو به صورت خانگی می توان با سرمایه کم، درآمد بسیار مناسبی را در مدت شش ماه بدست آورد. به فرض مثال با یک سرمایه حدود بیست میلیون تومان و یک فضای ۶۰ مترمربعی به راحتی می‌توان با قراردادن هفت میلیون تومان جهت سرمایه ثابت همچون یخچال و ظروف پلاستیکی و … و سیزده میلیون تومان شامل شصت هزار لارو در ماههای خرداد و تیر (پایین‌ترین قیمت خود را به علت وفور صید در طبیعت دارا می‌باشند) و فروش آن در ماههای آبان، آذر و دی با قیمت نرمال هر عدد ۱۰۰۰ تومان به شصت میلیون تومان دست پیدا کرد که نسبت به سرمایه‌گذاری و وقت قرار داده شده توجیه بسیار مناسبی را دارا می‌باشد.

“”””” لینک های با بازدید بالا : خرید زالو ، فروش زالو “”””””

پرورش زالو به صورت خانگی

پرورش زالو به صورت خانگی

برای تهیه ی  زالو حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید . لازم به ذکر است که شرکت گیلان لیرو یکی از مراکز معتبر و مهم در خرید زالو و فروش زالو می باشد . مانند هرچیز دیگری ، زالوها نیز گونه های مختلفی دارند اعم از سمی ، غیربهداشتی ، پزشکی و طبی و… ؛ شما برای کار خود به گونه ی پزشکی و طبی نیاز دارید. بعد از پرورش زالو به توجه به بازار بسیار خوب خرید و فروش زالو می توانید آن را به مراکز زالودرمانی بفروشید.
در  آموزش پرورش زالو به صورت خانگی می‌توان در گل همراه زالو، زالو را در یخچال در دمای ۷ درجه سانتیگراد بیش از یک ماه نگهداری نمود بدون اینکه هیچ‌گونه آسیبی به زالو برسد. البته شایان ذکر است پس از گذشت مدت زمان یک ماه حتماً گل تعویض شود چرا که  زالوها به خاطر پوست‌اندازی که دارند به نوعی از خود لعاب پس می‌زنند که موجباز بین رفتن شرایط مناسب نگهداری زالو در آن بستر می‌گردد. همچنین رطوبت گل در گونی نخی که در آن گزارده می‌شود باید به نحوی باشد که آب از گونی چکه ننماید و همچنین گونی خشک نباشد.
چنانچه زالو در یخچال نگهداری می شود، بهتر است هر ۴ روز یکبار آب آن عوض شود و ابعاد ظرف نگهداری زالوبه اندازه و تعداد زالوها بستگی دارد و برای مثال می توان برای هر ۱۰۰۰ عدد لارو زالو ظرف ۵ لیتری در نظر گرفت. دقت داشته باشید که در صورت نگهداری تعداد زیادی زالو در آب باید آب آنها هر دو روز یک بار تعویض شود. سوددهی شغل پرورش زالو بسیار زیاد است طوری که در ازای مبلغی که به عنوان سرمایه در نظر می گیرید ، ۲ تا ۳ برابر سود دریافت خواهید کرد ؛ یعنی ۲۰ میلیون برابر با ۶۰ میلیون خواهد بود .  برای آموزش پرورش زالو بهتر است از تجربیات افرادی که این مسیر را طی کرده اند استفاده کنید ، پکیج های آموزشی و… هرچند عالی ولی باز هم نمی توانند جای آموزش پرورش زالو و پشتیبانی حضوری را بگیرند. در این زمینه نیز گروه ما با تجربه و دانش فراوانی که در زمینه پرورش و تکثیر زالو دارد می تواند پشتیبان و همراه شما در هر مرحله از اجرای فارم پرورش زالو به صورت خانگی ، نیمه صنعتی و یا صنعتی در سراسر ایران باشد.

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یازده + 16 =