رفع جوش صورت

یکی دیگر از دلایل آموزش پرورش زالو و فروش زالو ، کاربرد زالو در رفع جوش صورت می باشد.کافی است با مراجعه به سایت های معتبر اینترنت,مجلات معتبر پزشکی و مطب پزشکان زالو درمان بزنید تا متوجه ی اهمیت ها و دلایل استفاده از زالو در زیبایی صورت شویم.با مرور زمان در جهان رشته ای به نام زیبایی پوست با زالو تاسیس خواهد شد.زیرا تاثیرات مثبت این موجود خونخوار در رفع جوش صورت ,لک وچروک اثبات شده و یکی از بهترین داروهای شفاف سازی پوست صورت است.

رفع جوش صورت

رفع جوش صورت

رفع جوش صورت با زالو درمانی :

آموزش پروش زالو علاوه بر رفع بیماری های پوستی صورت مانند:اگزما,قارچ….را درمان میکند نقش بسزایی در زیبایی پوست دارد.
هر نوع تیرگی موجود در صورت از نظر طب سنتی و طبیعی به دلیل صفرای سودا است یا به زبان عامیانه تر به دلیل کثیفی خون است.زالو درمانی باعث دفع خون کثیف می شود,که این کار به وسیله نقش خون خواری زالو انجام می شود که بزاق زالو با افزایش جریان خون در سطح پوست باعث شفافیت و زیبایی پوست می شود در واقع این کار به وسیله بزاق زالو انجام می شود.
ابوعلی سینا(یکی از دانشمندان بزرگ ایرانی و پدر پزشکی دنیا)در فصل پوست و زیبایی,کتاب قانون در طب خود می نویسد:یکی از بهترین راه ها برای داشتن پوست زیبا وسلامت وجود خون تمیز و سالم در بدن است و بعد ازاین خون به وسیله ی یک داروی طبیعی مثل انجیر یا زعفران به سطح پوست برسد و از طرفی خون کثیف از پوست دور شود.زالو هر سه این وظایف را به درستی انجام می دهد زالو به وسیله ی بزاقش علاوه بر درمان جوش صورت و انجام وظایفی که گفته شد نقش ضد التهابی و ضد باکتری دارد و هر نقطه از بدن که آکنه دارد به وسیله ی زالو رفع و درمان می شود.
زالو نقش بسزایی در جوانی پوست دارد به عنوان نمونه خانوم دمی مور هنرپیشه ی معروف هالیوودی توانسته است پوست خود را حدود ۱۰ سال جوان تر کند.
زالو نه تنها زنده اش برای زیبایی پوست بسیار مهم و کارساز است بلکه از مرده ی زالو هم در تهیه ی لوازم آرایشی استفاده می شود یعنی جسم زالو هم برای حفظ زیبایی پوست ارزشمند است.مولف به تمام خانوم هایی که پوست سالم دارند یا می خواهند در آینده ی دچار مشکل نشوند حتما از زالو درمانی استفاده کنند.
با توجه به این خواصی که درباره ی زالو بیان شد میتوان اهمیت آموزش پرورش زالو رو درک کرد.
شرکت آموزش پرورش زالو گیلان لیرو به پرورش زالو با کادری مجرب پرداخته که میتوانیم با مراجعه به این سایت به دیگر خواص درمانی زالو پی ببریم و اطلاعاتی در مورد خرید زالو بدست آورید.

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 15 + 3 =