تاثیر زالو در درمان آلزایمر

در مقاله های پیشین به طور مفصل در مورد جایگاه آموزش پرورش زالو و همچنین انگیزه برای آموزش پرورش زالو مطالبی بیان شد. امروزه با پی بردن به خواص درمانی زالو، بیش از پیش مردم و دولت ها به پرورش زالو و به همراه آن آموزش پرورش زالو پرداخته اند. در این مقاله با ذکر مقدمه ای درباره اهمیت آموزش پرورش زالو و زالودرمانی و درمان آلزایمر در دنیا یکی دیگر از خواص درمانی زالو بیان می شود.

درمان آلزایمر

درمان آلزایمر

انگیزه آموزش پرورش زالو

پرورش و تکثیر زالو از آنجایی که بازگشت سرمایه ی بسیار خوبی دارد و میتوان با فضا و سرمایه اولیه کم کار را شروع کرد، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است زیرا هم میتوان به عنوان طرح خانگی و هم طرح صنعتی از این حرفه استفاده کرد . تنها با آموزش پرورش زالو به صورت اصولی می توان موفقیت بسیاری در این حرفه کسب کرد. در این راستا شرکت گیلان لیرو با تجربه ای بسیار در این زمینه آماده ارائه بهترین دوره آموزش پرورش زالو در ایران است.
نکته ی دیگری که کار پرورش زالو را جذاب کرده است قیمت زالو در کشور های اروپایی میباشد که بین ۲ دلار تا ۸ دلار متغیر است و این تفاوت قیمیت میتواند این حرفه را به صادراتی پرسود و غیر نفتی برای ایران تبدیل کند به غیر از بازار صادراتی عالی زالو در داخل کشور از بازار بکری برخوردار است .

زالودرمانی

زالو درمانی به روشی سنتی – طبیعی گفته می‌شود که در آن از زالو برای خروج خون اضافی و آلوده استفاده می‌شود و در این روش به خاطر وجود آنزیم‌های بزاق زالو، که دارای خواص متعددی است، خون رقیق شده گرفتگی عروقی برطرف می شود و کمک به بهبود برخی از بیماری ها مانند آلزایمر می شود.
زالو درمانی یکی از روش‌های درمانی در طب سنتی است که ایرانیان در این درمان پیشینه ای طولانی دارند و اولین افرادی بودند که از زالو در درمانی بیماری ها استفاده می کردند.

“””” سوالات خود را در مورد خرید زالو و فروش زالو از ما بپرسید “”””

تاثیر زالو در درمان آلزایمز

تاثیر زالو در درمان آلزایمر مورد تایید همه پزشکان قرار گرفته است.محمد عزیز خانی دستیار تخصصی طب سنتی درباره زالو درمانی اظهار داشت: امروزه جامعه جراحان انگلستان پس از مشاهده اثرات معجزه آسای زالو در جراحی پلاستیک و گِرَفت‌های پوستی و پیوند اعضا, کاربرد زالو پس از پایان جراحی و حتی در حین عمل را کاملاً پذیرفته و مورد تاکید قرار می‌دهند.
به گفته وی پروفسور اولیوا از دانشگاه مون کلیوی فرانسه معتقد است هنوز تمامی اسرار و خواص مثبت پزشکی زالو درمانی کشف نشده است. در کشور روسیه بیماری‌های گوناگونی را از بیماری قلبی و پوستی گرفته تا ضعف قوای جنسی را با زالو اندازی معالجه می‌کنند.
این دستیار تخصصی طب سنتی ادامه داد: در مسکو و اکراین کرم‌های آرایشی برای رفع چروک صورت ابداع شده است که ماده موثره آن از زالو استحصال شده است.
همچنین در تحقیقات دانشگاه استرانفورد کالیفرنیا کاربرد زالو در جراحی پلاستیک و ترمیم با درصد موفقیت بالایی بوده است.
وی بیان داشت: مواد اصلی که در بزاق زالو است هیرودین نام دارد که باعث مهار پروسه انعقادی می‌شود و عروق را باز می‌کند و خون رسانی در بافت‌ها بهتر می‌شود.
این دستیار تخصصی طب سنتی بیان کرد: دو اتفاق جالب هم در زالو درمانی می‌افتد که یکی اثر بیوانرژیتیک هال افکت است که با دستگاه بسیار پیشرفته در روسیه در آزمایشگاه بیوفیزیک و بیومکانیک انستیتو کورتکوف اندازه گیری کردند که هر نقطه بدن که تحت تاثیر زالو بود, انرژی حیاتی آن نقطه افزایش یافته است.
عزیز خانی افزود: زالو درمانی عروق را باز می‌کند و اکسیژن رسانی بهتر می‌شود و سیستم دفاعی را تقویت می‌کند و تاثیر نورو توپیکال افکت یعنی ترمیم عصب و پایانه‌های عصبی بعد از زالو درمانی بهتر می‌شود.
وی خاطرنشان کرد:وقتی که در درمانی ضایعات عصبی از زالو استفاده می کنیم بیمار زودتر بهبود می یابد و  همچنین مواردی گزارش شده است که در هنگام پیوند اعضای بدن مثل انگشتان پا با استفاده از زالو زودتر بهبود حاصل شده است.

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 14 − 6 =