تکثیر زالو

تکثیر زالو

اطلاعاتی راجع به تکثیر زالو

با توجه به اطلاعات به دست آمده درباره ی زالوها تنها ۱۵ نوع از ۶۵۰ نوع زالو کاربرد پزشکی دارند همچنین وجود ۴۰ نوع زالو در آب های شیرین گزارش شده است. در این قسمت می خواهیم به تکثیر زالو بپردازیم .

بدن زالو به ۳۴ قسمت تقسیم می شود.یکی دیگر از ویژگی های جالب زالو داشتن جنسی نر در کنار جنس ماده می باشد ولی در زمان تولد فقط دارای جنسی نر می باشد و پس از گذشت ۴ ماه از زمان تولد به بلوغ جنسی می رسد.
زالوها می توانند تا ۹ ماه تخم ریزی نکنند زمانی که احساس آرامش نکنند.
زالوها دارای ۳,۴ یا ۵ جفت چشم می باشند که طرز گرفتن آن ها در گونه های مختلف می باشد.
اندام های حسی زالو ها روی سرآن ها قرار دارند.
یکی دیگر از ویژگی ها می تواند حساس بودن زالو ها به حرکت آب را در نظر گرفت که در شرایط بارانی و شب این فعالیت به اوج خود می رسد.

تولید مثل و تکثیر زالو

زالوها هنگامی که احساس امنیت و راحتی کنند اقدام به عملیلت تخم گذاری می کنند این امنیت به معنای سیر بودن و احساس امنیت از محل.
زالو ها به طور تقریبی بین ۲۰ تا ۸۰ تخم می گذارند.
طبق آمار به دست آمده قیمت زالو در اروپا و آمریکا حدود ۶ تا ۸ دلار می باشد.
چندین روش به منظور تکثیر و پرورش زالو وجود دارد که هر کدام دارای معایب و مزایایی می باشد که بهترین روش انتخاب روشی که با توجه به شرایط موجود بهترین نتیجه را داشته باشد.
می توان یکی دیگر ازدلایلی که باعث توجه به تکثیر و پرورش زالو شده است پرورشی پر سود اما ناشناخته می باشد یعنی علاوه بر تاثیری که در رفع بیماری ها دارد و زالو درمانی بسیار مطرح شده است از نظر تجارت نیز بسیار پر سود می باشد
روش زالو درمانی از جمله روش های طبی می باشد که بدون استفاده از داروهای شیمیایی که برای انسان ها مشکل آفرین می باشد از جمله درمان ها توسط زالو درمانی جوش های صورت است که به وسیله ی زالو انداختن بلعث پاکسازی صورت می شود.
آب دهان زالو یا همان بزاق زالو دارای بیش از ۱۰۰ نوع ماده ی حیاتی مفید می باشد که موجب پرسود شدن تجارت زالو شده است.

شرکت گیلان لیرو با استفاده از کادری مجرب در تولید و تکثیر زالو همچنین آموزش تکثیر زالو آماده ارائه ی خدماتی می باشد

نحوه خرید و فروش زالو

شرکت گیلان لیرو پیشگام در پرورش زالو و خرید زالو و فروش زالو در ایران می باشد و سابقه درخشانی در این زمینه دارد از این رو شما می توانید با تماس گرفتن با تیم متخصص گیلان لیرو بصورت کامل از نحوه خرید و فروش زالو آگاه شوید تا نگرانی شما در این زمینه برطرف و علم کافی برای شروع این کار را پیدا کنید .

 

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 3 × سه =