بازار خرید زالو به دلیل خواص مشاهده شده در زالو بسیار مورد توجه کشورها قرار گرفته است و در بعضی از کشورها سود بسیار قابل توجهی از پرورش زالو و صادرات این موجود خونخوار کوچک به دست می آید. در ایران نیز شغل پرورش زالو بسیار رواج دارد. دلیل این امر می تواند بازار بسیار خوب فروش زالو و همچنین خرید زالو برای زالودرمانی باشد. به طور کلی در ایران نیز مانند سایر کشورها بازار فروش و خرید زالو بسیار سودآور است.

خرید زالو

خرید زالو

 خرید زالو و ویژگی های آن

از عواملی که شغل پرورش زالو را جذاب کرده است سرمایه اولیه کم برای آغاز به کار است. برای مثال از چیز های مورد نیاز برای پرورش زالو تهیه استخرهای کوچک است که عمق آنها نیم متر  می باشد و در کف استخر ، سیمان‌ با خاک رس پوشانده شوند. بنا به گفته کارشناسان پرورش زالو، با هزینه کم به میزان زیر ده میلیون  می‌توان یک کارگاه کوچک پرورش زالو  به راه انداخت . با وجود سرمایه کم برای شروع اما پرورش زالو نیاز به تخصص دارد و برای شروع باید در دوره های آموزش پرورش زالو که در کشور برگزار می شود شرکت کرد و از تجربیات و تخصص افراد دیگر بهره برد. شرکت گیلان لیرو با بهره گیری از اساتید مجرب در زمینه پرورش زالو اقدام به برگزاری دوره آموزش پرورش زالو نموده است.

مرکز خرید زالو

شرکت گیلان لیرو چند سالی است که وارد این حرفه شده و از جمله مراکز معتبر و با سابقه جهت پرورش و فروش و خرید زالو است. شرکت گیلان لیرو با بهره گیری از استاتید مجرب در زمینه پرورش زالو و آموزش پرورش زالو یکی از پیشگامان در پرورش زالوی طبی است.

از جمله محاسن دیگر شغل پرورش زالو نیاز به سرمایه بسیار کم هنگام شروع کار است. شرکت گیلان لیرو بهترین مرکز پرورش زالو است.

 

Save

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 14 + 13 =