بازار داغ خرید زالو

ایران یکی از کشورهای مطرح در پرورش زالو است. امروزه بازار خرید زالو و همچنین فروش زالو داغ است به طوری که شغل پرورش زالو با توجه به سرمایه پرورش زالو که کم است به یکی از مشاغل درآمدزا تبدیل شده است که توجه کارجویان بسیاری را به خود جلب کرده است. این شغل نیز مانند مشاغل دیگر نیاز به تجربه و تخصص دارد و بدون گذراندن دوره های آموزش پرورش زالو نمی توان موفقیت بدست آورد. شرکت گیلان لیرو یکی از مراکز پرورش دهنده زالوی طبی است و اکنون در حال صادرات به کشورهای دیگر است.

سرمایه پرورش زالو

سرمایه پرورش زالو

اگر به دنبال شغل پرورش زالو هستید شرکت گیلان لیرو با بهره گیری از اساتید مجرب و با تجربه آماده ارائه مشاوره و همچنین برگزاری کلاسهای آموزش پرورش زالو است  و علاقه مندان می توانند با ثبت نام در سایت اقدام کنند. گیلان لیرو با پرورش زالوی طبی و فروش زالو می تواند در راه اندازی این شغل راهنمای شما عزیزان باشد. علاقه مندان به خرید زالو می تواند با مراجعه به سایت از قیمت زالو مطلع شوند و اقدام به خرید زالو نمایند.

سرمایه پرورش زالو

مهندس علیرضا تندرو که متخصص پرورش زالو در شرکت گیلان لیرو می باشد. در مورد سرمایه پرورش زالو می گوید:

سرمایه پرورش زالو در گام اول چندان زیاد نیست و با یک سرمایه پنج میلیون تومانی و داخل خانه هم می‌توان کار را شروع کرد. اما در عوض به تخصص زیادی نیازمند است؛ پس اگر اولین بار است که سراغ این حرفه می‌روید، حتما با افراد با تجربه در زمینه پرورش زالو  مشورت کنید.

اگر بخواهید پرورش زالو در خانه بپردازید، کافی است یک وان آب داشته باشید و بلد باشید جزیره‌سازی کنید و زالوهای مولد خود را داخل آن بریزید. زالوها اواخر زمستان جفت‌گیری می‌کنند و در فصل بهار و تابستان کوکون‌ریزی (کوکون چیزی شبیه به پیله است.) می‌کنند و بالاخره در اواخر تابستان و اوایل پاییز نوزادان زالو از داخل کوکون بیرون می‌آیند. از این زمان حدود هشت ماه زمان می‌‌برد که این زالوها به سن بلوغ برسند. یعنی تقریبا در عرض یک سال و سه چهار ماهه می‌توان به تولید طبیعی زالو رسید. حتی می‌توان با اقداماتی مثل کم و زیاد کردن دمای هوا می‌توان کاری کرد که زالوها بیشتر کوکون‌ریزی کنند و در نتیجه میزان تولید را افزایش پیدا کند.

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 16 − 7 =