زالو یکی از موجوداتی است که خواص درمانی مشاهده شده در آن، این کرم خونخوار کوچک را جزء مفیدترین جانوران و پرورش زالو  را جزء جذاب ترین مشاغل قرار داده است و در پی آن بازار جهانی را برای صادرات زالو به خارج از کشور مهیا نموده است. اخیرا پزشکان کشورهای غربی به خواص درمانی حیرت انگیزی از زالو پی برده اند و همین امر بازار خرید و فروش زالو را در کشور ما رونق بخشیده است.بازار فروش زالو و همچنین خرید زالو علاوه بر وضعیت خوب در کشور در خارج از کشور نیز رونق دارد و پرورش دهندگان زالو را به سمت صادرات زالو کشیده است.

صادرات زالو

صادرات زالو

وضعیت صادرات زالو در ایران

در زمینه صادرات زالو شرکت گیلان لیرو تجربه ای موفق دارد. گیلان لیرو با سابقه ای درخشان در پرورش زالوی طبی در حال صادرات زالو به کشورهای دیگر است. این مرکز همچنین در زمینه خرید زالو، فروش زالو، آموزش پرورش زالو، پرورش زالو آماده ارائه خدمت به مشتریان عزیز است. نکته ی قابل تامل در صادرات زالوی طبی و درآمد پرورش زالو این است که درآمد حاصل از صارات زالو در بعضی از کشورها قابل مقایسه با صادرات نفت در ایران است!!!!!

قیمت فروش زالو

صادرات زالو را به دو صورت می توان انجام داد یکی صادرات خود زالو به کشورهای دیگر و دومی صادرات مواد دارویی حاصل از آنزیم های زالو. قیمت فروش زالو در آمریکا حدودا ۶ دلار و در کشورهای اروپایی ۳ تا ۴ دلار است.این درحالی است که قیمت فروش زالو در ایران نسبت به بقیه کشورها پایین تر است. متاسفانه در ایران به مسئله پرورش زالو و همچنین صادرات آن خیلی توجه نشده است با اینکه ایران مستعد و دارای توانایی لازم برای پرورش و صادارت زالو به کشورهای دیگر است.

شرکت گیلان لیرو یکی از پیشگامان در عرصه تولید و پرورش زالو، خرید زالو و همچنین فروش زالو است و سهم مهمی در صادرات زالو به کشورهای دیگر دارد. گیلان لیرو در همین راستا اقدام به برگزاری دوره های آموزش پرورش زالو نموده است.

 

 

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • دو + پانزده =