امروزه خواص زیادی برای زالوها اثبات شده است که باعث استفاده روز افزون پزشکان و بیماران از زالودرمانی شده است. در مقالات قبلی به طور مفصل در مورد خواص کلی زالودرمانی مطالبی بیان شد. اکنون در این مقاله یکی دیگر از خواص زالودرمانی و تاثیر زالودرمانی در کاهش فشار خون مورد بررسی قرار می گیرد.لازم به ذکر است که برای اینکه زالودرمانی در درمانی بیماری موثر واقع شود باید به نحوه زالوانداختن دقت شود. یکی دیگر از مواردی که باید در زالودرمانی به آن توجه شود خرید زالو است. خرید زالو باید از مراکز مطمئن و بهداشتی که اقدام به فروش زالو می کنند انجام شود. در صورت استفاده از زالوی نامناسب و یا غیربهداشتی علاوه بر نتیجه نگرفتن از زالودرمانی مشکلاتی از قبیل عفونت و انتقال بیماری و یا انتقال میکروب به بدن به وجود می آید.

تاثیر زالودرمانی در کاهش فشار خون

تاثیر زالودرمانی در کاهش فشار خون

شرکت گیلان لیرو معتبرترین و باسابقه ترین مرکز جهت خرید زالو ، فروش زالو ، آموزش پرورش زالو است.

تاثیر زالودرمانی در کاهش فشار خون

بزاق دهان زالو دارای یک آنزیم ضدانعقادی به نام هیدرودین است که باعث رقیق شدن خون و به دنبال آن کاهش فشار خون می شود. اما افرادی که مبتلا به فشار خون هستند باید در زالودرمانی به نکاتی توجه کنند و پس از مشورت با پزشک معالج خود اقدام به زالودرمانی نمایند. البته با میزان فشار خون افراد مدت زمان و دفعاتی که به زالودرمانی اختصاص می دهند باید متناسب باشد. باید دقت داشت که از هر زالویی برای زالودرمانی استفاده نشود و در هنگام خرید زالو از بهداشتی بودن آن اطمینان حاصل شود.

نکته بسیار مهم در بیماران مبتلا به فشار خون که قصد زالودرمانی دارند این است که نباید مصرف داروهای خود را قطع کنند مگر در صورت صلاح دید پزشک.

در هنگام استفاده از زالودرمانی باید به افراد متخصص و مطمئن در این زمینه مراجعه شود تا از ایمنی و بهداشت کار اطمینان حاصل شود.

شرکت گیلان لیرو با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه پرورش زالو ، آموزش پرورش زالو ، خرید زالو و فروش زالو آماده ی ارائه هرگونه راهنمایی و مشاوره به مشتریان گرامی است.

 

 

 

 

 

 

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هفده + نه =