امروزه بازار خرید و فروش زالو و سرمایه بسیار کم در ابتدای کار و قیمت مناسب خرید زالو  باعث شده است که پرورش زالو و آموزش پرورش زالو به یک شغل پرسود تبدیل شود.  در ایران نیز مانند سایر کشورها بازار خرید و فروش زالو رونق بسیاری دارد. شرکت گیلان لیرو که متخصص در زمینه پرورش زالو، آموزش پرورش زالو و همچنین بهترین مرکز برای خرید زالو و  فروش زالو است. برای مشاهده قمیت خرید زالو می توانید با مراجعه به سایت در مورد خرید زالو اقدام کنید.

بازار خرید و فروش زالو

بازار خرید و فروش زالو

 

بازار خرید و فروش زالو

بازار خرید زالو به دلیل خواص مشاهده شده در زالو بسیار مورد توجه کشورها قرار گرفته است و در بعضی از کشورها سود بسیار قابل توجهی از پرورش زالو و صادرات این موجود خونخوار کوچک به دست می آید. در ایران نیز شغل پرورش زالو بسیار رواج دارد. دلیل این امر می تواند بازار بسیار خوب فروش زالو و همچنین خرید زالو برای زالودرمانی باشد. به طور کلی در ایران نیز مانند سایر کشورها بازار فروش و خرید زالو بسیار سودآور است.در حال حاضر اوضاع پرورش زالو در کشور خوب ارزیابی می شود به طوری که اکنون بیش از ۲۰۰ هزار زالوی پرورشی برای عرضه به بازار مصرف وجود دارد و این درحالی است که قیمت خرید زالو در ایران از ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان است که بسته به نوع زالوی قیمت خرید زالو و فروش زالو متفاوت می شود در حالی که قیمت خرید زالو در اروپا ۸ تا ۱۲ دلار است. تفاوت قیمتی که صادرات زالو را برای کارآفرینانی که مزارع مصنوعی پرورش زالو تأسیس کرده‌اند بسیار پر سود می‌کند.

 

شرکت گیلان لیرو چند سالی است که وارد این حرفه شده و از جمله مراکز معتبر و با سابقه جهت پرورش و فروش و خرید زالو است. شرکت گیلان لیرو با بهره گیری از استاتید مجرب در زمینه پرورش زالو و آموزش پرورش زالو یکی از پیشگامان در پرورش زالوی طبی است.

 

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک × 4 =