تا بحال مقاله های زیادی در مورد آموزش پرورش زالو و خرید زالو و فروش زالو گذاشته ایم و تمام تلاش خود را برای اینکه اطلاعات شما در مورد این موجود و این شغل بالا برود کرده ایم همچنین در مورد طرح های اقتصادی و سود دهی |پرورش زالو هم به اندازه ای که ذهن شما در مورد این سرمایه گذاری آماده و باز شود مطالبی را ارائه کرده ایم ولی در این مقاله می خواهیم در مورد موضوعی بحث کنیم که لازم دانستیم تا آن را بدانید موضوع این مقاله پرورش زالو در مقابل تولید نفت می باشد.

پرورش زالو در مقابل تولید نفت

پرورش زالو در مقابل تولید نفت

پرورش زالو در مقابل تولید نفت

نفت مایعی است غلیظ و آتش پذیر قهوه‌ای سیر یا سبز تیره یا سیاه رنگ که در لایه‌ ها ی بالا یی بخش‌ ها یی از پوسته کره زمین پیدا می‌شود . نفت شامل ترکیب پیچیده‌ ای از هیدرو کربن‌ ها یی گوناگون می باشد همچنین بیش‌ تر این هیدرو کربن‌ ها از زنجیره آلکان ها می باشند ؛ ولی ممکن است از نظر ظاهری ، ترکیب ها و یا خلوص آن ها اختلاف های زیادی داشته‌ باشند.

بیشتر دانشمندان منشأ تشکیل نفت را گیاهان و موجودات آلی موجود در اقیانوس‌های اولیه می‌دانند.
تاریخچه پیدایش نفت
باقی‌مانده اجساد جانوران و گیاه هایی که در میلیون‌ ها سال قبل از دایناسورها در محیط دریا (آب) زندگی می کردند ، طی میلیون ها سال به وسیله لپه‌های گل و رسوبات دفن شده‌ اند و تحت فشار و دمای بسیار بالا و نبود اکسیژن و مدت زمان طولانی تبدیل به نفت شده اند و در صورت وجود این شرایط همراه با سنگ مخزن مناسب ، نفت به‌ مقدار زیاد در حوضچهٔ نفتی جمع می‌شود.

نفت دارای حالت روغنی می باشد و به‌ شکل‌های جامد “قیرهای نفتی” و مایع دیده می‌شود. برخی مواقع به‌ تمام اشکال نفت هیدروکربن نیز گفته می‌شود . اگر نفت در محلی جمع شود به‌آن محل «حوضچهٔ نفتی» ‌گویند. از جمع چندین حوضچهٔ نفتی، یک «میدان نفتی» تشکیل می‌شود. به‌سنگ متخلخل دربرگیرندهٔ نفت، «سنگ مخزن» گفته می شود.
شاید برای شما جالب باشد که چرا این مطالب را برای شما گذاشتیم پس ادامه مطلب را نیز بخوانید

زالو

زالو جانوریست با قدمت بسیار بالا زالو را می توان پرورش داد پس پایان پذیر نیست . برای پرورش زالو نیازی نیست به دنبای مکانی برای پرورش آن باشیم و حتی در خانه هم می توان آن را پرورش داد ،زالو باعث آلودگی هوا نمی شود همه اقشار جامعه می توانند آن را پرورش دهند استفاده از آن رو به افزایش است و پرورش آن دست قشر خاصی نیست بازاری کم رقیب دارد و سود دهی بالاتر از نفت!!!!!
همه این مطالب گفته شد تا برای شما آشکار شود که چرا پرورش زالو در مقابل تولید نفت می باشد و برای چه پرورش زالو انقدر مورد بحث قرار گرفته برای شما دوستان نیز می تواند جالب باشد که برای چه درآمد زالوی بی ضرر را با نفت پر ضرر مقایسه می کنند شما هم می توانید با دیدن آموزش پرورش زالو و گذراندن دوره ها در این درامد نا محدود سهیم باشد.

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 7 − یک =