امروزه شغل پرورش زالو در دنیا علاقه مندان زیادی را به خود جلب کرده است. دلایل جذب شدن به این حرفه متعدد است اما از عمده دلایل آن می توان به سود بسیار خوب و درآمد بالای این حرفه و بازار فروش بسیار خوب آن اشاره کرد. پرورش زالو هزینه اولیه ی زیادی نمی خواهد و کار سختی نیست. ایران یکی از تولیدکنندگان پرورش زالوی طبی در جهان است. علاقه مندان به آموزش پرورش زالو می توانند با حضور در دوره های آموزشی شرکت گیلان لیرو اقدام نمایند. گیلان لیرو متخصص در تکثیر و پرورش زالو ، آموزش پرورش زالو و فروش زالو ، بهترین و مطمئن ترین مرکز برای خرید زالو است.

تکثیر و پرورش زالو

تکثیر و پرورش زالو

تکثیر و پرورش زالو در ایران

آقای علیرضا تندرو که چندسالی است وارد این حرفه شده اند اظهار دارند: “شاید برای خیلی ها باور نکردنی باشد، اما در حال حاضر درآمد کشور تایلند از فروش زالو برابر با صادرات نفتی ایران است. قیمت خرید زالو در اروپا به ۱۱ دلار می‌رسد.
البته تا زالو به این مرحله از رشد برسد حداقل ۲ سال زمان می برد. یعنی ارزش هر ۴ زالو معادل یک بشکه نفت اوپک است. اگر تولید کننده ای مانند من هر زالو را به ازای ۷ دلار به کشورهای اروپایی بفروشد، با کسر هزینه های گمرک، بیمه و حقوق کارگر از هر زالو ۴ دلار سود خالص برداشت خواهد کرد.
سفارش کشورهای اروپایی هم غالبا در تیراژ ۱۰۰ هزارتایی به بالاست. من در حال حاضر مجوز تولید سالانه ۱۰۰ هزار زالو را دریافت کرده ام و فکر می کنم رسیدن به در آمد سالانه ۴۰۰ هزار دلار از فروش زالو برایم چندان دور از دسترس نباشد.”

تکثیر و پرورش زالو ی طبی یک شغل جدید و بسیار پر سود است و نه احتیاج به مکان خاصی دارد و نه نیاز به دستگاه های گران قیمت دارد.
این شغل بر خلاف بسیاری از مشاغل نه سروصدایی دارد و نه ایجاد بوی ازار دهنده برای همسایگان می کند و در نوع خود یک تولید پر سود و کم هزینه است.
با خرید وسایل بسیار ساده در ابتدای تولید شما می توانید تا سال ها از آن ها استفاده کنید و این هزینه ها از مرتبه دوم تولید به بعد از مخارج شما کاسته شده و این امر موجب می شود تا سود کار شما تا چندین برابر افزایش پیدا کند.

اگر علاقه مند به آموزش پرورش زالو  هستید، شرکت گیلان لیرو با اساتید مجرب آماده ارائه هرگونه راهنمایی در زمینه تکثیر و پرورش زالو و خرید زالو و همچنین فروش زالو و آموزش پرورش زالو است.

 

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پنج × 1 =