زالو درمانی یک روش سنتی برای خروج خون اضافی و آلوده از بدن است. تاثیر زالودرمانی به علت وجود آنزیم‌های بزاق زالو است که دارای خواص متعددی مانند رقیق کردن خون و از بین بردن گرفتگی‌های عروقی است و بسیاری از بیماری ها مانند فشار خون، بیماری های پوستی و همچنین پیوند اعضا به خوبی با آن بهبود می یابد.

تاثیر زالودرمانی

تاثیر زالودرمانی

زالودرمانی یکی از روشهای سنتی و قدیمی در ایران است ک  سابقه آن به ۲ هزار و ۵۰۰ سال پیش برمی گردد و از دیرباز در ایران از تاثیر زالودرمانی در درمان انواع بیماری ها استفاده می شود. اخیرا تحقیقات زالودرمانی تاثیر زالودرمانی در درمان برخی از  بیماری ها را نشان داده اند. این تحقیقات صورت  گرفته در دنیا نشان دهنده تاثیر مثبت زالودرمانی در درمان بعضی از بیماری ها شده اند. به همین دلیل پرورش زالو و  بازار خرید زالو و فروش زالو اکنون در همه کشورها رونق دارد و آموزش پرورش زالو نیز با اهمیت تلقی می شود.

اکنون زالودرمانی هم در ایران و هم در سایر کشورها استفاده می شود مثلا در روسیه از بزاق دهان زالو پمادی برای رفع چین و چروک ساخته اند. در کشور روسیه درمان با زالو رواج یافته است به گونه ای که بیماری های متعددی از سردرد و بیماری قلبی و پوستی گرفته تا حتی ضعف قوای جنسی را با زالواندازی درمان می کنند  و همچنین در ایالات متحده از زالودرمانی برای ترمیم عضوهای آسیب دیده بدن و تسریع در پیوند اعضا استفاده می شود.

امروزه علاوه بر زالودرمانی صادرات و فروش زالو نیز در بسیاری از کشورها مانند روسیه، فرانسه، انگلیس منبع درآمد محسوب می شود و حتی می تواند با درآمد حاصل از نفت ایران مقایسه شود.

کشور ما دارای ذخایر بسیار زیادی از این جانور است و با داشتن تجربیات بسیار  در زمینه پرورش و  آموزش پرورش زالو  ، متأسفانه با روش زالو درمانی بیگانه است. شرکت گیلان لیرو در پرورش زالو نقش مهمی در کشور دارد و با برگزاری دوره های آموزش پرورش زالو  سعی در آموزش پرورش این جراح کوچک دارد.

تاثیر زالودرمانی با استفاده از زالوی مناسب

علاوه بر زالودرمانی استفاده از زالوی مناسب برای درمان نقش بسیار مهمی در بهبود بیماری دارد. برای زالودرمانی باید به مراکز معتبر که اقدام به زالودرمانی می کنند مراجعه کنید. در هنگام خرید زالو نیز باید به بهداشتی و طبی بودن زالو دقت کنید زیرا در صورت استفاده از زالوی نامناسب و غیربهداشتی نه تنها بیماری معالجه نمی شود بلکه باعث انتقال بیماری و عفونت به بدن می شود.

شرکت گیلان لیرو با سالها تخصص و تجربه در پرورش زالو و فروش زالو مطمئن ترین مکان برای خرید زالو ی بهداشتی است. علاقه مندان به خرید زالو می توانند با مراجعه به سایت و یا تماس تلفنی با مسئولان گیلان لیرو از قیمت مناسب فروش زالو در گیلان لیرو مطلع شده و با مشاهده بهداشتی و با کیفیت بودن زالوی طبی در گیلان لیرو اقدام به خرید زالو نمایند.

 

 

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • چهارده − یک =