قیمت خرید زالو و فروش زالو امروزه یکی از مسائل بسیار مهم در شغل پرورش زالو است. زالو جانور مفیدی است که به دلیل خواص فراوا کشف شده در بزاق آن به عنوان یک جراح کوچک شناخته شده است و ارزش بسیاری پیدا کرده است. دلیل آمار بالای خرید زالو و فروش زالو توسط افراد استفاده و کابردهای مختلف زالو است که در این مورد در مقاله کاربردهای زالو مطالبی بیان شد. قیمت زالو نیز مانند هر چیز دیگر همه ساله دارای نوسان های زیادی است و در مواقعی از سال نیز قیمت خرید زالو بسیار بالا می رود. در این مقاله لیست قیمت زالو در سال ۲۰۱۰ را بیان می کنیم با توجه به این لیست قیمت خرید زالو و همچنین فروش زالو در سایر کشورها بسیار بالاتر از ایران است و این نشان از پرسود بودن پرورش و فروش زالو و صادرات زالو است.

لیست قیمت زالو

لیست قیمت زالو

 

لیست قیمت زالو ی طبی (هیرودومدیسینالیس) در سال ۲۰۱۰

ارسال و فروش زالو از کشور روسیه به کشورهای اروپایی توسط یک شرکت فرانسوی

هر زالو ۹۴/ ۴ یورو – ۴۹ – ۲۰ زالو

هر زالو ۹۸/۴ یورو – ۱۹۹ – ۵۰ زالو

هر زالو ۸۴/۴ یورو – ۲۰۰ زالو بیشتر

هر زالو ۳/۲ یورو – بسته بندی زالو

۱۴ یورو قیمت فروش زالو به کشورهای اروپایی همچون بلژیک ،آلمان ، دانمارک و اسلواکی

۲۵ یورو فروش زالو و ارسال آن به سوئیس و فرانسه

۵۳ یورو

ارسال به سایر کشورهای اروپایی همچون ایتالیا و اسپانیا

لازم به ذکر است که تمام قیمت های فروش زالو خارج از مالیات می باشند.

لیست قیمت زالو که در این مقاله مطرح شده قیمت خرید زالو و فروش زالو در جهان در سال ۲۰۱۰ بوده است. قیمت خرید زالو و فروش زالو همه ساله در جها افزایش می یابد و همین امر انگیزه بسیار قوی برای راه اندازی شغل پرورش زالو مطرح می شود.

شرکت گیلان لیرو در ایران یکی از باسابقه ترین شرکت ها و متخصص ترین آنها در زمینه پرورش زالو است که با فروش زالو با قیمت مناسب و کیفیت مطمئن آماده ارائه هر گونه راهنمایی به کمک به مشتریان است.

 

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 19 − 1 =