زالوی طبی با توجه به اینکه از قدیم الایام جهت درمان بیماری استفاده می شد، در عصر کنونی با پیشرفت علم و تکنولوژی نه تنها استفاده و خرید و فروش زالو ی طبی کمتر نشده بلکه با کشف ابعاد جدیدی از اثرات درمانی زالو که با تحقیقات مستمر دانشمندان به دست آمده و هنوز هم ادامه دارد، مصرف و خرید زالو و فروش زالو ی طبی و به دنبال آن قیمت زالوی طبی چندین برابر شده است. به طوری که زالوهای طبی موجود در طبیعت جوابگوی این مصرف بالا نبوده تا جاییکه احتمال انقراض این نوع زالو به میان آمده است.

قیمت زالو ی طبی

قیمت زالو ی طبی

بنابراین کشورهای که در زمینه پرورش زالو و خرید زالو و فروش زالو پیشرو می باشند، با فراهم آوردن شرایط پرورش زالو و خرید زالو و همچنین فروش زالو اقدام به تولید و تکثیر و خرید و فروش زالو نموده اند به طوری که پرورش زالو در کشورهای پیشرفته به عنوان یک صنعت و تجارت سودآور در آمده است و زالوی طبی به عنوان یک ابزار پزشکی تایید و شناخته شده است. اکنون در این مقاله در ادامه مقاله قبلی که در مورد قیمت زالوی طبی بود به قیمت فروش زالو در سال ۲۰۱۰ در کشورهای اروپایی می پردازیم.

قیمت زالوی طبی در اروپا

قیمت فروش زالو ی پزشکی در اتحادیه اروپا در سال ۲۰۱۰ در تعداد ۹۹-۷ عدد ۴۵/۹ دلار و در تعداد بیش از ۱۰۰ عدد ۳۵ /۷ دلار به ازای هر یک زالو می باشد.
قیمت فروش زالو ی درشت پزشکی ( با وزن حداقل ۳ گرم) در تعداد ۴۹ -۷ عددی ، ۴۵/۱۰ دلار و در تعداد بیشتر از ۵۰ عدد ۹۵/۹ دلار به ازای هر زالو است.
در ایران قیمت فروش زالو ی طبی به صورت عمده حدود ۲۵۰ الی ۴۵۰ تومان متغیر بوده و برای مصرف کننده (بیمار) حدود ۲۵۰۰ الی ۶۰۰۰ تومان و حتی در بعضی از مراکز درمانی تا ۱۰۰۰۰تومان رسیده است.
در ایران شرکت گیلان لیرو متخصص در پرورش زالو ی طبی با ارائه بهترین نوع زالوی طبی و قیمت مناسب برای فروش زالو یکی از مطمئن ترین مراکز برای خرید زالو است. علاقه مندان به شغل پرورش زالو می توانند با شرکت در دوره های آموزش پرورش زالو که در این مرکز انجام می شود شروع به یادگیری نمایند.

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نه + هفت =