خرید و فروش زالو ی طبی امروزه یکی از مسائل بسیار مهم در حرفه پرورش زالو است. پرورش و فروش زالو از جمله مشاغلی است که بسیار درآمدزا است. دلیل درآمدزابودن این شغل و آمار بالای خرید زالو و فروش زالو خواص کشف شده زالو است . زالوی طبی از قدیم الایام جهت درمان بیماری استفاده می شد و در عصر حاضر نیز استفاده و خرید و فروش زالو ی طبی کمتر نشده است بلکه با کشف ابعاد جدیدی از اثرات درمانی زالو هنوز هم ادامه دارد.

خرید و فروش زالو ی طبی

خرید و فروش زالو ی طبی

خرید و فروش زالو ی طبی در ایران

در حال حاضر وضعیت خرید و فروش زالو ی طبی در کشور خوب ارزیابی می شود و قیمت خرید زالو در ایران از ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان است که بسته به نوع زالوی قیمت فروش زالو متفاوت می شود این در حالی است که قیمت خرید زالو در اروپا ۸ تا ۱۲ دلار است. این تفاوت قیمت باعث شده است صادرات زالو برای کارآفرینانی که مزارع پرورش زالو تأسیس کرده‌اند بسیار پر سود شود.

قیمت زالو امروزه یکی از دغدغه های مهم در بین افرادی است  که در حال پرورش زالو هستند و یا اقدام به راه اندازی این شغل دارند. کسانی که در پرورش زالو دست دارند می دانند که اکنون ایران از لحاظ قیمت خرید زالو و فروش زالو در مقایسه با کشورهای اروپایی متاسفانه وضعیت خوبی ندارد. با اینکه ایران در حال پیشرفت در پرورش زالو و صادارات زالو است اما هنوز در مقایسه با کشورهایی مثل فرانسه باید خود را رشد دهد.

اکنون فرانسه بیش از ۱۰۰ سال است که بزرگترین مصرف کننده ی زالوی طبی است اما در ایران مصرف زالو و همچنین پرورش زالو آنچنان که باید جایگاه ندارد در حالی که زالودرمانی در ایران تاریخچه ای طولانی دارد و ایرانیان از دیرباز از زالو در درمان امراض استفاده می کردند.

 

مراکز پرورش زالو در ایران

ایران یکی از کشورهای مطرح در پرورش زالو است. امروزه بازار خرید زالو و همچنین فروش زالو بسیار رونق دارد به طوری که شغل پرورش زالو با توجه به سرمایه مورد نیاز کم برای پرورش زالو به یکی از مشاغل درآمدزا تبدیل شده است که توجه کارجویان بسیاری را به خود جلب کرده است. این شغل نیز مانند مشاغل دیگر نیاز به تجربه و تخصص دارد و بدون گذراندن دوره های آموزش پرورش زالو نمی توان موفقیت بدست آورد. شرکت گیلان لیرو یکی از مراکز پرورش دهنده زالوی طبی است و اکنون در حال صادرات به کشورهای دیگر است.

اگر به دنبال شغل پرورش زالو هستید شرکت گیلان لیرو با بهره گیری از اساتید مجرب و با تجربه آماده ارائه مشاوره و همچنین برگزاری کلاسهای آموزش پرورش زالو است  و علاقه مندان می توانند با ثبت نام در سایت اقدام کنند. گیلان لیرو با پرورش زالوی طبی و فروش زالو می تواند در راه اندازی این شغل راهنمای شما عزیزان باشد. علاقه مندان به خرید زالو می تواند با مراجعه به سایت از قیمت زالو مطلع شوند و اقدام به خرید زالو نمایند.

بازار خرید زالو و فروش زالو ی طبی به دلیل خواص مشاهده شده در زالو بسیار مورد توجه کشورها قرار گرفته است و در بعضی از کشورها سود بسیار قابل توجهی از پرورش زالو و صادرات این موجود خونخوار کوچک به دست می آید. در ایران نیز شغل پرورش زالو بسیار رواج دارد. دلیل این امر می تواند بازار بسیار خوب فروش زالو و همچنین خرید زالو برای زالودرمانی باشد. به طور کلی در ایران نیز مانند سایر کشورها بازار فروش و خرید زالو بسیار سودآور است.

 

 

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 1 − 1 =