زالوی طبی از زمان قدیم در درمان بیماری استفاده می شد، امروزه نیز با پیشرفت علم و تحقیقات انجام شده بر روی زالو و  خواص بی نظیر کشف شده برای آن نه تنها استفاده و خرید و فروش زالو  کمتر نشده بلکه سالانه بر قیمت و آمار خرید زالو ی طبی افزوده می شود.استفاده از زالو در بسیاری از کشورهای جهان رواج دارد به طوری که پرورش زالو و فروش زالو و به دنبال آن خرید زالو ی طبی در کشورهای پیشرفته به عنوان یک صنعت و تجارت سودآور قلمداد می شود.

خرید زالو ی طبی

خرید زالو ی طبی

نکته قابل توجه این است که خرید زالو ی طبی  هم به صورت زنده انجام پذیر است که برای مراکز زالودرمانی و پرورش زالو استفاده می شود و هم به صورت فرآوری شده است که در این صورت بیشتر از آنزیم های آن در صنعت پزشکی و تولید دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می شود.

بازار خرید زالو ی طبی در ایران

بنابراین بازار خرید زالو و فروش زالو در ایران و جهان اوضاع خوبی دارد و اشباع نشده است و این خود یکی از جذابیت های شغل پرورش زالو است. اما یکی دیگر از انگیزه های افراد برای شغل پرورش زالو قیمت فروش زالو ی طبی است که طبق اخبار این قیمت در کشور های اروپایی بین ۲ دلار تا ۸ دلار است و این می تواند پرورش زالو را به صادراتی پرسود تبدیل کند.

طبق آمار رسمی کشور، مصرف و خرید زالو ی طبی در ایران روزانه ۴۰.۰۰۰ تا ۵۰.۰۰۰ است. با توجه به این که حجم استفاده و خرید زالو ی طبی بالاست، تولیدات و پرورش زالو ی طبی در داخل ایران جوابگوی این تقاضای بالا نمی باشد و باید به پرورش زالو ی طبی در داخل کشور بیشتر توجه شود.

شرکت گیلان لیرو اولین پرورش دهنده حرفه ای زالوی طبی از مراکز مطمئن برای خرید زالو ی طبی در ایران است. این شرکت با سالها تجربه در زمینه پرورش و فروش زالو و سابقه ای درخشان در آن همه ساله با پرورش زالو ی طبی سهم مهمی در تامین زالوی کشور دارد. گیلان لیرو در راستای ترویج شغل پرورش زالو و راهنمایی کسانی که می خواهند به حرفه پرورش زالو بپردازند دوره های آموزش پرورش زالو برگزار می کند. علاقه مندان به پرورش زالو می توانند با مراجعه به سایت و یا تماس با مسئولان گیلان لیرو از نحوه برگزاری کلاسها مطلع شوند.

 

 

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • دو × پنج =