کافی است سری به سایتهای معتبر اینترنت ، مجلات معتبر پزشکی و مطب پزشکان زالو درمانی  بزنید تا متوجه اهمیت زالو در زیبایی پوست بشوید . رفته رفته در جهان رشته ای به نام زیبایی پوست با زالو ، تأسیس خواهد شد . چون اثرات معجزه گر این موجود خونخوار ،  در رفع جوش ها (آکنه) ، لک و چروک اثبات شده و یکی از بهترین داروهای شفاف کننده ی پوست است .

اهمیت زالو در زیبایی پوست

اهمیت زالو در زیبایی پوست

 

اهمیت زالو در زیبایی پوست

زالو علاوه بر اینکه بیماری های پوستی مثل :اگزما ، قارچ ، آلوپسی ها و ….. را درمان می کند . نقش بسیار مهمی در زیبایی پوست دارد ، هر نوع تیرگی در پوست از نظر طب طبیعی و سنتی به دلیل افزایش سودا و صفرای است و یا به عبارت عامیانه تر ناشی از کثیفی خون است ،  زالو درمانی باعث دفع خون کثیف و یا همان سودا می شود ، که این کار بوسیله نقش خونخواری زالو انجام می شود ، اما بزاق زالو با افزایش جریان خون در سطح پوست (بخصوص خون سالم و روشن) که بهترین غذای پوست است ، باعث شفافیت و زیبایی پوست می شود که این کار بوسیله بزاق زالو انجام می گیرد . ابو علی سینا ( دانشمند بزرگ ایرانی و پدر پزشکی دنیا ) در فصل پوست و زیبایی ،کتاب قانون در طب خود می نویسد : یکی از بهترین روش ها برای زیبائی و سلامت پوست آن است ، که ابتدا خون تمیز و سالم در بدن تولید شود ، بعد از این خون بوسیله ی یک داروی طبیعی مثلاً انجیر یا زعفران به سطح پوست برسد و از طرفی خون کثیف از پوست دور می شود . زالو هر سه این وظایف را به نحو احسن انجام می دهد و با کمک بزاق خود در درمان مثلاً جوش صورت علاوه بر انجام وظایفی که گفته شد نقش ضد التهابی و ضد باکتریائی دارد و هر نقطه از بدن که آکنه داشته باشد بوسیله ی زالو براحتی درمان می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرورش زالو ، فروش زالو و خرید زالو می توانید با مسئولان در شرکت گیلان لیرو تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است که شرکت گیلان لیرو برای آشنایی بیشتر عزیزان با پرورش زالو اقدام به برگزاری کلاس های آموزش پرورش زالو نموده است.

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • چهار × 5 =