یکی از بیماری هایی که از زالو در درمان آن استفاده می شود، بیماری های پوستی است. رابطه ی مستقیم زالو و زیبایی پوست انکار نشدنی است. طبق تحقیقات دانشمندان زالودرمانی تاثیرات مثبت فراوانی در پوست دارد. در این مقاله مطالبی در مورد زالو و زیبایی پوست و نکاتی که در هنگام زالودرمانی باید رعایت شود بیان می کنیم. مشروح این مقاله را می توانید در کانال تلگرام شرکت گیلان لیرو http://telegram.me/gilanliro  مشاهده بفرمایید.

شرکت گیلان لیرو متخصص در پرورش زالو و خرید زالو و همچنین فروش زالو است و با سابقه ای درخشان در زمینه آموزش پرورش زالو آماده ارائه هرگونه راهنمایی و مشاوره در خصوص راه اندازی شغل پرورش زالو و خرید و فروش زالو است.

زالو و زیبایی پوست

زالو و زیبایی پوست

چون زیبائی پوست کار حساس و مهمی است ،  پزشک زالو درمان هم ،  باید حساسیت ویژه ای در کار خود نشان دهد ، نخست آنکه زالوهای ریزتر را برای پوست انتخاب کند ، هر چه زالو ریزتر و تعداد آن بیشتر باشد ، شفافیت پوست بیشتر و بهتر می شود و از طرفی دغدغه ی بجای ماندن محل گزش ، از بین می رود ، امکان دارد محل گزش زالوهای بزرگ روی پوست بماند . در افرادی که سبزه هستند حتماً دقت بیشتری داشته باشد ، محل گزش زالو بدلیل صفرای موجود در پوست محل گزش زالو شاید دیرتر از بین برود . محل های زالو درمانی در پوست برای زیبائی هم مهم است ، مثلاً بیشتر افراد برای زیبائی صورت زالو درمانی انجام می دهند ، وقتی ما می خواهیم صورت را زالو درمانی کنیم ابتدا زیر چانه ، پشت گوش ها و یا کنار صورت را زالو درمانی می کنیم ، بعد اگر مشخص شد پوست شخص مشکلی ندارد مستقیم روی لک ، جوش یا چروک صورت زالو درمانی می کنیم گاهی زالو درمانی روی سر ، زیر چانه ، پشت گوش باعث می شود همان نتیجه ی مهمی که ما به دنبالش هستیم اتفاق بیفتد و نیازی به زالو درمانی مستقیم نباشد . پس پزشک با تجربه برای زیبائی پوست محل هایی را انتخاب می کند که اگر بصورت نادر اثر گزش دیرتر از بین رفت در زیبائی کلی مشکلی به وسیله زالو درمانی ایجاد نشود . یکی از هنر پیشه های هالیوودی بنام خانم دمی مور  روی پوست توانسته است پوست خود را حدود ۱۰ سال جوان تر کند . این هنرپیشه ی معروف با مصاحبه با شبکه های مختلف تلویزیون و سایت های اینترنت دلایل مهم زالو درمانی روی پوست خود را شرح داده است ، حتی در بعضی از مجلات و سایتهای معتبر تصویر این خانم را در قبل و بعد از زالو درمانی نشان داده اند .

شرکت گیلان لیرو متخصص در پرورش و آموزش پرورش زالو ، خرید زالو و فروش زالو آماده ارائه هرگونه خدمت و مشاوره به مشتریان عزیز است. جهت طرح سوال خود در زمینه دوره های آموزش پرورش زالو ، قیمت فروش زالو و خرید زالو می توانید با متخصصان در شرکت گیلان لیرو تماس حاصل نمایید.

http://telegram.me/gilanliro

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 9 − 4 =