پرورش زالو در ایران موقعیت خوبی دارد با توجه به جدید بودن این شغل بازار خرید و فروش زالو هنوز اشباع نشده است و همچنان از مشاغل سود آور است. برای شروع کار می توان پرورش زالو را در خانه شروع کرد و زالوهای پرورشی را به مراکز فروش زالو فروخت و سود خوبی به دست آورد اما باید به این نکته توجه داشت که در منزل فقط امکان پرورش زالو وجود دارد نه تکثیر آن. در پرورش زالو به صورت خانگی نیاز به ظروفی از جنس پلاستیک و یا شیشه داریم که در آن بتوان شرایط مناسب پرورش زالو را فراهم کرد. برای پرورش زالو در خانه نیاز به سرمایه زیادی نیست به گفته کسانی که در این زمینه تجربه دارند با سرمایه اولیه حدود پنج میلیون تومان می توان پرورش زالو را در منزل راه اندازی کرد.

مراکز فروش زالو

مراکز فروش زالو

مراکز فروش زالو در ایران

پس از پرورش زالو نوبت به فروش زالو می رسد که همان طور که گفته شد به علت نو بودن این شغل بازار بسیار خوبی برای خرید و فروش زالو گزارش می شود. معمولا  برای فروش زالو می توان به همان مراکز پرورش زالو و یا مراکزی که لارو زالو را تهیه کرده ایم مراجعه کنیم. علاوه بر این کلینیک های زالودرمانی نیز از مراکز مهم برای خرید زالو های پرورشی هستند. اگر زالوهایی که پرورش داده شده سالم و بهداشتی باشند نباید نگران فروش آنها بود.

برای شروع پرورش زالو ابتدا باید به خرید زالو بپردازیم در هنگام خرید زالو باید دقت کرد وبه مراکز فروش زالو مطمئن مراجعه کرد. و از خرید زالو های سمی و یا غیربهداشتی که قبلا استفاده شده اند جدا پرهیز کرد زیرا زالو های بیمار به راحتی می توانند بیماری را انتقال دهند. در حال حاضر در کشور برای خرید زالو و فروش زالو مراکز مطمئنی وجود دارد.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد پرورش زالو و وضعیت خرید و فروش زالو می توانید با مسئولان گیلان لیرو تماس حاصل نمایید و در دوره های آموزش پرورش زالو شرکت کنید و از راهنمایی اساتید و متخصصان در شرکت گیلان لیرو بهره مند شوید.

گیلان لیرو یکی از مطمئن ترین و متخصص ترین مراکز برای پرورش زالو و خرید زالو است. گیلان لیرو با سالها سابقه درخشان در پرورش و فروش زالو در ایران آماده ارائه هرگونه راهنمایی و مشاوره به پرورش دهندگان زالو است.

 

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نوزده − 12 =