پرورش زالو شغلی است که برای بسیاری از مردم ناشناخته و عجیب است و کسی حتی نمی تواند باور کند که عده ای که به طور حرفه ای وارد این شغل شده اند چه درآمد بالایی از این شغل بدست می آوردند و چه آمار بالایی از خرید زالو در کشور به دست می آید. از آنجایی که بیشترین استفاده زالو در مصرف پزشکی است و همه روزه مقالات زیادی توسط پزشکان سراسر دنیا در مورد خواص زالو و فرآورده های زالو منتشر می شود که استفاده از این موجود را نیز مانند استفاده انواع داروها روز به روز بیشتر می کند.

خرید زالو و فرآورده های زالو

فرآورده های زالو

جایگاه استفاده از فرآورده های زالو در جهان

با پی بردن به خواص فوق العاده زالو با کمترین عوارض، خرید زالو و به دنبال آن فروش زالو در جوامع بیش تر از قبل می شود. با اندکی جستجو و تحقیق در سایتها خبری و پزشکی دنیا می توان به جایگاه زالودرمانی در جهان پی برد.

استفاده از فرآورده های زالو و بزاق دهان زالو در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی یکی دیگر از دلایل مورد توجه قرار گرفتن این موجود است. از فرآورده های زالو می توان به زالوی خشک شده و یا منجمد شده، روغن زالو و بزاق دهان زالو اشاره کرد.

متاسفانه مردم کشور ایران به اندازه ای که باید در مورد زالو و خواص زالودرمانی اطلاعات ندارند و همین امر باعث شده است که ایران نسبت به کشورهای دیگر مانند فرانسه، روسیه و آمریکا آنچنان که باید در صادرات فروش زالو و خرید زالو پیشرفت نداشته باشد.

البته امروزه توجه ویژه ای توسط تعدادی سازمان و شرکت به آموزش پرورش زالو و درپی آن خرید و فروش زالو شده است که باعث پیشرفت و شناخته شدن هر چه بیشتر این شغل شده است.

خرید زالو ی طبی

خرید زالو

شرکت تعاونی گیلان لیرو یکی از مراکزی است که در این چند سال اخیر نقش بسزایی در شناساندن شغل پرورش زالو و درآمد حاصل از خرید زالو و فروش زالو در ایران دارد. هدف از دوره های آموزش پرورش زالو در این شرکت ترویج شغل پرورش زالو و کمک به اقتصاد مقاومتی در ایران است. همچنین شرکت گیلان لیرو با پشتیبانی از افرادی که قصد آغاز شغل پرورش زالو را دارند و فروش زالو با قیمت مناسب به این افراد گام بسیار مهمی در جهت کمک به افراد علاقه مند به پرورش زالو براشته است.

 

درباره Modir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 1 × دو =